UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Impreza dla kogo bo politycy mieli raj nawet namiot vip. Impreza okrojona, gadanie i mądrzenie się polityków po co. Nawet do samolotów nie pozwolono się zbliżyć. Organizatorzy pojedżcie po Polsce i zobaczcie jak inni organizują lotnicze imprezy i jak traktuje się widzów. WSTYD.