UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Impreza dla kogo bo politycy mieli raj nawet namiot vip. Impreza okrojona, gadanie i mądrzenie się polityków po co. Nawet do samolotów nie pozwolono się zbliżyć. Organizatorzy pojedżcie po Polsce i zobaczcie jak inni organizują lotnicze imprezy i jak traktuje się widzów. WSTYD.