UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A tak na marginesie: nie jest lekko być aktorem teatralnym. W ciągu jednego spektaklu zaśpiewać dobrze tyle tak różnych piosenek w trzech językach to dla wykonawców nie rozrywka tylko ciężka harówa, moim zdaniem. Hero.