UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wnioskuję, że przed I WŚ każdy mógł mieć pistolet. Gdyby tak nie było to by się nie zastrzelił. Swoją drogą, dziwne są losy ludzi i miasta. Dziś pewnie grób tych tragicznie zmarłych osób, znajdzie się po przebudowie pod jezdnią. Kto by o tym wiedział w tamtych czasach.