UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo ważne przedsięwzięcie!! Brawo!! Do tej sciezki rowerowej. .to Szanowny Pan zdaje sobie sprawe jek czesto pokrecone sa sciezki rowerowe z "chodnikami" np. przy szkole muzycznej. .oraz jak ciezko utrzymac grupe, zwlaszcza mlodszych dzieci w ryzach. .:/