UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kolejna mozliwosc do popicia. .. dlaczego mecz pilki noznej porownuje sie do patriotyzmu?to tylko sport i nic wiecej!!! polacy to narod, ktory daje sobie grac na nosie przez rzad. euro to dobry czas aby zapomniec o sprawach panstwa i nie patrzec rzadowi na rece! zebyscie sie znowu jak zasze nie obudzili za pozno! wydaje mi sie ze nie trzeba byc fanatykiem pilki noznej, tylko dlatego, ze sasiad czy kolega nim jest. ja osobiscie nie lubie pilki i nie tylko ja- czy juz nie jestem patriota??? jestem dlatego, ze tkwie tu w tym panstwie liczac na cud odmiany. pozdrawiam wszystkich szpanerow!! audi.