UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
od jutra będzie dużo wiecej nalewaków do piwa i ogólnie więcej miejsca, bo te zbyteczne biedronki itp. się wyniosą; ) co do patriotyzmu, to mnie ubawiłeś; P niezłą polewke mam teraz z tych pseudo patriotów, co wszedzi teraz flagi wywieszają i samochody przyozdabiają JAK GRA REPREZENTACJA PZPN-U (nie mylićz reprezentacją Polski) - a jak sąświęta narodowe, Dzień Niepodległosci, czy chocby świeto flagi narodowej TO CI WSZYSCY "patrioci" jakoś nagle gubią swe flagi i nie wywieszają - A TO PRZECIEŻ WTEDY RZEDE WSZYSTKIM POWINNO SIĘ AKCENTOWAĆ DUMĘ NARODOWA
Polski Patriota