UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kwestia podstawowa: za mało nalewaków. Kolejki po piwo niesamowite. Po 40 minutach czekania i odśpiewaniu z musu hymnu w kolejce odpuściłem sobie stanie i poszedłem oglądać mecz. Ponadto przydałoby się postawić przy nalewakach barierki - wp. .. .. nie się poza kolejką było normą, bardzo wk. .. .. dla tych co czekali kulturalnie na swoją kolej. Gratulacje dla Ratusza za ch. .. .. organizację Strefy Kibica.

JesusAlvaro