UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dokladnie. tylko dla wybranych! arty w internecie i gdy sie je widzi i chcce tam isc - slyszy sie ze nie ma juz daaawno biletow. druga sprawa - ciemno w galerii jak nie powiem gdzie. ziarno na fotkach swiadczy tylko o wysokim ISO czyli o totalnej ciemnosci. tam powinno byc lepsze oswietlenie