UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Narzekacie na policjantow....ja tez bym glowy za 1300zl nie nadstawial....,a wielu policjantow jest policjantami ...bo nie ma innej pracy....Niech zezwola patrolom policyjnym dzialac w kominiarkach nawet na zwyklych patrolach,to chlopcy pokazali by na co ich stac,oni tez maja zycie prywatne,rodziny.....chca zyc w spokoju

byly glina