UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
artykul jak artykul,zestaw suchych faktow.ale Wasze komentarze-prawdziwe perelki(oczywiscie nie wszystkie).tylko szkoda,ze nie ma juz na tym Bozym swiecie Staszka Bareji-zrobilby doskonala komedie.Pseudogangsterzy kontra organy scigania,czyli elblaska rzeczywistosc.To byloby lepsze od "Ediego".
endrju