UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiatrak sti na dużej łące obok byłego PGR-u. warto pojechać i zobaczyć, jaki to w tym PARKU KRAJOBRAZOWYM syf (brak bardziej dosadnego określenia). Droga tam taka_ do Łęcza i w prawo, potem pare kilometrów i za leśniczówką też w prawo. Popatrzcie na ten PARK k...wy. Na zdjęciu to wygląda pięknie. ale na miejscu, to bym tego drugi raz oglądać nie chcial. A negowć coś nowego? Popatrzcie na zas...ne parkingi, zniszcone i połamane ławki, to dopiero można opluć. Witrak stoi koło wieży ciśnień (woda dla okolicy - na zdjęciu nie widać. A może jak pochylnie, czy najniższe miejsce na Żuławach przyciągnie turystów. Bo PARK KRAJOBRAZOWY to chyba nie.

Jędrek