UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tak dyskutujecie, a nikt nie zwrócił uwagi, że to ślicznr g...o nie krąci się, a więc jest tylko dekoracją. Ktoś wywalił kasę. Taka dekoracja jest do d..y, no, chyba że się kręci. Popieram ciekawostki. np. elektrownia gazowa na terenie oczyszczalni ścieków. To tania energia. Jeżeli wiatrak ma stac to jestem przeciw. Jak się będzie kręcił, to za. Widziałem przez Nysę Łużycką, ale tamte się kręciły. A moze to cudactwo daje prąd i nie musi się kręcić.
Jędrek