UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo nie podoba mi sie ta opcja.To jest KIT!!!Nie moge przezyc że w okolicy mojego kochanego Elblaga bedzie ta ochydna elektrownia.......paskuctwo.....przeciez tam jest tak pieknie....jeden wiatrak jest w porzadku!po co komu cała elektrownia...zwierzetom to na pewno nie pomoze...a ludziom az tak nie potrzebna....kurde zawsze sie ostatnia dowiaduje gdybym wczesniej wiedziała to ....kurde czy nie maja na co kasy wydawać?!i akurat tu....

goska