UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

owszem, takze moim zdaniem debata ta jest godna uwagi. szczerze sie dziwie, ze sa osoby podwazajace idee "czystej energii". ale coz, nie byloby debaty :)) co do sensu postawienia wiatrakow akurat we wsi Pagórki, to firma, ktora ma je zbudowac, nie wybrala raczej tego miejsca przypadkowo. zaloze sie, ze wiatru tam nie zabraknie. jeszcze kwestia wykorzystywania innych alternatywnych zrodel energii: elektrownie wodne odpadaja (nie twierdze, ze welur nie zdaje sobie z tego sprawy), zas wykorzystanie baterii slonecznych jest dosc skomplikowana sprawa. na dyskusje mianowicie zasluguje szkodliwosc dla srodowiska samej technologii ich wytwarzania. chcialem nadmienic, ze nie jestem wcale zadnym ekspertem w tej dziedzinie (nawet niezaleznym :)) ). pozdrowienia dla elblazan!

paweł z gdańska