UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak, tak - wszyscy przeciwnicy mają rację! Utwórzmy jeden wielki skansen czy park krajobrazowy, czy - obojętnie jak to zwał - na całą Polskę i żyjmy w tym skansenie. Cały świat będzie przyjeżdżał nas oglądać- Przynajmniej będą wpływy z turystyki zagranicznej.
Zbychu L.