UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak, tak - wszyscy przeciwnicy mają rację! Utwórzmy jeden wielki skansen czy park krajobrazowy, czy - obojętnie jak to zwał - na całą Polskę i żyjmy w tym skansenie. Cały świat będzie przyjeżdżał nas oglądać- Przynajmniej będą wpływy z turystyki zagranicznej.

Zbychu L.