UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ja widzialem i przy całej pasji do ornitologi (przy okazji chcialem pozdrowic wszystkich kulingowcow i jeziorskowców:))i nie moge sie połapać jak ptaki maja sie o to zabijać, ramię ma przekrój okragły i gdzieś półtora metra średnicy ;poza tym nie widac wiatraka z głebi lasu jak ktoś podziwia widoczki zza szyby samochodu to jego pech; poza tym radze spojrzec na mapę, Pagórki leżą na granicy parku a wszystkich malkontentow i przeciwników w szczególnosci Dyzia chcialem sie spytać co proponują w zamian??? na razie tyle

ekolog