UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pawełku z Gdańska - źle kombinujesz. Tu nie było nigdy allernatywy - czyste wiatraki albo brudna elektrownia węglowa. Jest tylko alternatywa - postawić te wiatraki w Parku Krajobrazowym albo gdzieś 100 kim dalej, np. na wzgórzach morenowych obok Twojej chałupy. Tam też nieźle wjaja. Zgadnij co wybieram entuzjasto czystej energii?

dyzio