UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dyzio niestety nie jest lekko wiatr co prawda wieje wszedzie ale nie zawsze z taka siła azeby zasilić wiatrak miejsc gdzie siła wiatru jest wystarczająca jest kilka głownie pomorze i suwalszczyzna ,poza tym park krajobrazowy to nie park narodowy wiec inwestycje sa dopuszczalne a przy kazdej wiekszej inwestycji zwłaszcza na obszarach parkow ,chronionego krajobrazu, rezerwatów itp. i mogaca w sposob znaczacy wpływać na środowisko wymaga sie sporzadzenia dokumentu który ma z reguły objetosc dosc sporej ksiazki dokument ten to raport oceny oddziaływania na środowisko podpisywany przez uznanych fachowcow (nie zadnych politykow)wiec raczej jestem spokojny, nikt by postawić wiatrak drzew wycinać nie będzie

ekolog