UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ekolog: wszystko to prawda ale pytam po raz kolejny - dlaczego w imię ekologicznego wytwarzania prądu niszczy się park krajobrazowy? Taką elektrownię można przecież postawić w stu innych miejscach, które nie mają tych walorów co Wysoczyzna! Żyjemy w dosyć dużym kraju i wiatr wieje prawie wszędzie.

dyzio