UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie - popadacie jak zwykle w skrajności. Park Krajobrazowy istnieje - nie da się tego faktu ukryć. Ale cóż z tego faktu wynika - ano nic. Tak jak nic nie wynika z faktu, że mamy wokół siebie jeden z piękniejszych zakątków |Europy środkowej. No mamy i co dalej. A już wiem - zakładamy Park Krajobrazowy. I co dalej - ano zabraniamy wszystkiego w czambuł i wbrew logice istnienia na ziemi rodzaju ludzkiego. Tak z tym faktem na pewno będą problemy u naszych zstępnych i wstępnych po wielu setkach lat. Będą się bardzo poważnie zastanawiać, co było pierwszoplanowym motywem braku działania na niwie uprawiania jakichkolwiek interesów na tej szczególnej Małej Ojczyźnie - kwitnącej parkami, partiami, ukazami, podatkami, koncesjami i innym wszelakim tumaństwem uniemożliwiającym normalny byt zdrowo myślącego i funkcjonującego osobnika, legitymującego się dowodem osobistym polskiego wzoru, zalaminowanym i przypieczętowanym typowymi oznakami społeczności Zlewni Górnej Wisły.

AborygenMiejscowy