UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ziomek: Jak żes taki uczony to zajrzyj sobie w ustawę o parkach krajobrazowych i w statut naszego Parku Krajobrazowego. Bardzo się zdziwisz. Możesz być właścicielem całego powiatu ale i tak musisz dostać zgodę dyrekcji Parku na postawienie na jego terenie nawet kurnika. Więc nie wyjeżdżaj tu ze świętym prawem własności.

dyzio