UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak będziesz miał tyle ziemi co ta firma to możesz też postawić sobie takie wiatraki ! A jak nie jesteś właścicielem takiego terenu to tylko popatrz i możesz myśleć sobie co chcesz . Demokracja jest bolesna ! "Równość dla mas".Trzeba się jeszcze sporo uczyć droga młodzieży . Może w Elblągu wyższe uczelnie mają niższych wykładowców ?
Ziomek