UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak będziesz miał tyle ziemi co ta firma to możesz też postawić sobie takie wiatraki ! A jak nie jesteś właścicielem takiego terenu to tylko popatrz i możesz myśleć sobie co chcesz . Demokracja jest bolesna ! "Równość dla mas".Trzeba się jeszcze sporo uczyć droga młodzieży . Może w Elblągu wyższe uczelnie mają niższych wykładowców ?

Ziomek