UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
czy za cenę 30MW mocy warto to wszystko niszczyć??? myślę że nie ponieważ jest już niewiele takich miejsc w Polsce dlaczego to ma być zniszczone przez jakieś wiatraki???czy tylko dlatego że będą to jedne z wyzszych budowli w naszym regionie???na pewno nie stana się atrakcją turysyczną bo coraz więcej tego typu budowli pojawia się w naszym kraju i zaraz przestaną budzić zainteresowanie a odbudowa tego co zostanie stracone podczas budowy będzie niewykonalna!!!!!!!!dla mnie to kit
mak