UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Moim skromnym zdaniem to hit! Prosze przez chwile pomyslcie szanowni przedmowcy. Energia pochodzaca z tego zrodla jest czysta ekoligicznie i duzo tansza. Nie trzeba palic wegla, drewna czy czegos innego co zatruwa srodowisko. Na tak zwanym zachodzie pelno jest tego typu urzadzen. U nas najblizej juz przynajmniej od 10 lat istnieje mala ferma wiatrakowa polozona pomiedzy Puckiem i Wladyslawowem i nikomu nie przeszkadza. Choc smutno, ze w tym przypadku zastosowano mysl inzynierow z Bialorusi. Przeciez w E. jest napewno duzo zdolnych i myslacych inzynierow rodem z Zamechu, a nawet chyba pod E. sa produkowane elementy do turbin wiatrowych. Drzewniej w okolica E. bylo wiele wiatrakow, ktore wprawdzie nie produkowalu energii elektrycznej, a mielily zboze. Ten czas minal. Ostatni wiatrak spalil sie rok temu w Wikrowie. Druga sprawa to fakt, iz ten pierwszy energetyczny wiatrak stoi na terenie podobno prywatnym. Zreszta dla oponentow mozna przeciez zainteresowac ta sprawa Pana Miroslawa K. Pozdrawiam TR