UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
slyszalem, ze w Bialowiezy niezle wieje, tylko trzeba wyjsc poza linie drzew - mysle ze z 200 m byloby ok ;) PYTANIE: kto konkretnie jest odpowiedzialny za decyzje o tej wspanialej lokalizacji [podobno w naszym kraju powinny byc to jakies osoby publicze;) ]. wg rulez!
welur