UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe, czy ta nowatorska konstrukcja "wiatraka" rozni sie takze innymi parametrami od tradycyjnych, wszak wiadomo, ze wszystko co zyje ucieka od wiatrakow-elektrowni, gdzi pieprz rosnie! Nie wiem czy ta zagadka zostala wyjasniona (halas? wibracje? pole elektrostatyczne?...). Ciekawe, kto personalnie odpowiada za ta decyzje? A dlaczego nie postawic ich np. na Zalewie? Czyzby Park Krajobrazowy byl az tak "nawietrzony"? Wot i po raz kolejny obywatel dowiaduje sie post factum (?) o kolejnej zmianie srodowiska zaplanowanej przez urzedasow! Wiatraki to bron obosieczna - spytajcie mieszkancow skandynawii, niemiaszkow... oczywiscie tych, ktorzy mieszkaja w okolicy tych wiatronow ;| Odnawialna energia to podstawa, ale z glowa ludzie k#$%, z glowa!

welur