UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdyby nikt nie wspomnial o parku krajobrazowym to wszyscy by byli na tak, a tak to juz sie komus nie podoba. Moim zdaniem wiatraki sa ok, bo szczerze to jeszcze zadnego w Polsce nie widzialem ale czy to odrazu musza byc takie kosmiczne konstrukcje? Zwykle smiglowe na poczatek by wystarczyly. A ze dyrekcja parku sie zgodzila to pewnie dlatego ze kupe kasy za to dostanie, a przeciez o to we wszystkim chodzi. Tak pozatym czemu by takiego jednego nie postawic w centrum elblaga? To by byla dopiero atrakcja turystyczna :PPP
Wasiu