UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
... spoko spoko, nie ma co takiej wrzawy podnosić, genialni monterzy zapomnieli nasmarować łożysk generatorów i wiatrak w kilka minut po uruchomieniu stanął hehehe firma sie ulotniła i teraz ani on działa ani nie ma kto go naprawić bo koszt naprawy jest porównywalny z kosztem zmontowania (dźwig 160tonowy i takie tam klimaty) tego cholerstwa ... więc więcey chyba nie będzie ...
Hesus