UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a co z podatkami? dlaczego na wszystko brakuje, na leki onkologiczne brakuje, na hospicja brakuj, na służbe zdrowia brakuje, na szkoły brakuje moznaby dalej wymienieć. czy bedziemy zbierali na ulicy pieniadze na to wszystko?czy z gospodarnoscia w warszawie jest coś nie tak?moze VAT trzeba podnieść do 30%?podatek dochdowy do 25%? NIE!!!!! niech sie naucza w warszawie gospodarnosci bo marnuja pieniadze i wydaja je tem gdzie nie trzeba.