UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na układy nie ma rady. ja kwidać dyrektor nie chce odejsc, chce wciaz pracowac, blkokujac miejsce pracy. wiem od pracownikow zpsm ze ten kto chce sie wybic, zrobic cos wiecej jest stopowany i nie moze wychodzic przed szereg? Co to jest? MOBBING? za prl była hierarchia i dyskryminacja, nie wazne ze madrzejszy ale krotszy stazem wie cnie ma racji, co to za podejscie? Nie ma czym się chwalić. Szkoła jest w rekach dyktatora; )