UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wiolka, gratuluję fajnych, trafnych, ale smutnych tekstów, tak róznych od internetowej elbląskiej codzienności, zgadzam się z Tobą w zupełności. Poza tym Elbląg w prawie każdym aspekcie a zwłaszcza kulturowym zmienia się na niekorzyść, tu już prawie nie ma Elblążan, tylko są ludzie, którzy przeprowadzili sie do Elbląga.