UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Łukasz23,to jak zachęcić elblążan do wizyty w takich miejscach jak Galeria EL? Ciągle tylko czytam komentarze, że nic się w Elblągu nie dzieje poza Dniami Elbląga i Sylwestrem. I zadaje sobie pytanie. Jakiej imprezy Elbląg potrzebuje, żeby ludzie byli zadowoleni? Może Igrzysk Olimpijskich? Weźmy np takich ludzi "w miarę obytych kulturalnie", którym czasami nie chce się dupska ruszyć z krzesła. Jaka impreza kulturalna ma szansę ich wyciągnąć z domu? Biorąc pod uwagę fakt bezrobocia, na pewno bezpłatna. Wernisaż pasuje jak ulał. Na jakiej imprezie dają jeszcze darmowy alkohol? Wernisaż jest jednym z niewielu przykładów. Cóż więcej potrzeba? Może telebim z ulubionym serialem? Jeszcze brak młodych "obytych kulturalnie" mnie nie dziwi, mają kontakt ze sztuką np. w Bollywood. Ale ci trochę starsi? Może kupują wino w Biedronce i oglądają teatr telewizji? Jak myślisz?

~Wiolka