UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Wiolka: Dobrze wiem, że z podejściem "wszechwiedzącego edukatora" na pewno bym nikogo do sztuki nie zachęcił; -) Nawet nie uważam, że na każdy wernisaż w Galerii powinno obowiązkowo przychodzić 120 tysięcy elblążan. Ale jednak ci, którzy w ogóle klikają na wiadomości "okołokulturalne" powinni od czasu do czasu zaryzykować i przyjść - choćby właśnie na taki darmowy wernisaż. Wiadomo - inaczej ogląda się film w kinie niż na niewielkim ekranie komputera. Podobnie jest z obrazami - zwłaszcza w takim formacie.

Łukasz23