24
05.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie ma dobrze wyszkolonych psow. Chyba, ze nie mowisz o policyjnych lajzach, tylko tych wiezionych przez nich, Bogu ducha winnych czworonogach. Ale pomysl sobie kto je szkoli i sam sobie odpowiedz, czy taki tepy psiolicjant potrafi kogos czegos nauczyc, skoro sam niewiele wie.
(2012.04.08)

info

0  
  0
zobacz jak policja "kocha" psy: http://policja.eii.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=119:policja-przejezdza-psa-radiowozem&catid=36:artykul-brutalnosc-policji&Itemid=65 Tutaj zabili psa radiowozem. Umyslnie!!!!
(2012.04.08)

info

0  
  0
Owczarki sliczne co do tych czarnych to jakies zwykle kundle : )
asdasa (2012.04.08)

info

0  
  0
pies i suka. .. jakie piękne młode będą
(2015.07.18)

info

0  
  0