UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to co zrobiło moje pokolenie drenując żuławy w latach 50-65 zostało wszystko zniszczone i słychać tylko lament tych których zalewa woda. popatrzmy jak to wygląda teraz-nie trzeba szukać daleko -starczy popatrzeć na pola jadąć do malborka. zdewastowane i zniszczone rowy-większe opady deszczu wielki raban-a żuławy to kraina mlekiem i miodem płynąca jak mówi przysłowie. ale tak było dawniej.

OBSERWAT