UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A co ma Nowaczyk do Porto 55 ? Przecież to prywatna spółka, jej prywatny grunt, i ich sprawa co zrobią. Dlatego proponuję wszystkim którzy nie znają tematów, żeby zamknęli swoje jadaczki bo tylko zamęt robią. Żeby o czymś pisać, to trzeba jeszcze coś wiedzieć.
junkers