UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do tych 4 idi...w powyzej. W tym miescie cokolwiek powstanie, to zle. Nie ma orlika to tragedia, jest, to jescze gorzej. Poczytajcie sobie komentarze pod artykulem z okazji pierwszego Orlika w Elblazkowie: http://www.portel.pl/artykul.php3?i=44309

Taki jakiś tam