UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nowaczyka zapomniałeś już o kompletnej klapie jaką była galeria porto elblążanie przez tą inwestycję mieliśmy tylko utrudniony ruch a wyszła KLAPA zresztą tym razem będzie podobnie, pytam się co robią twoi urzędasy aby tworzyć nowe miejsca pracy? bo to że załatwiają pracę po KOLESIOSKU to już wiem np. epec