UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wywalanie kasy na Orliki w tak biednym miescie jak Elblag a nie tworzenie stalych miejsc pracy to po prostu śmianie sie ludznosci miasta w twarz, identyczne zachowanie jak zepchniecie staruszki ze schodow i zapytac sie dokad tak sie spieszy !