UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ha ha ha, tak jak wszystkie inne, nie dla młodzieży, bo (cyt. ) "się nie opłaca", tylko dla starych dziadów, albo drużyn z Elbląga (ostatnio czyt, : El blaga)!!! Był artykuł o orliku w GG i co się zmieniło? tylko to, że w weekendy, kiedy nie ma pseudoanimatora (heh) dzieci mogą wejść na boisko

OrlikiDlaDzieci