UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo dobra inicjatywa, koncert w Mjazzdze, szkoda, że zdjęcia sa podpisane tylko nazwiskiem autora fotografii, a nie nazwiskiem osoby na zdjęciu. Tak wiele dzieje sie w obszarze szeroko rozumianej kultury w Elblągu, że warto by pokusić się o wiekszą dostępność informacji o tych wydarzeniach. Szkoda niektórych, o których dowiadujemy się po fakcie. Wiele osób pewnie nie wie o jutrzejszym koncercie świetnej ekipy jazzowej w Mjazzdze. Reklama, informacja i jeszcze raz reklama, bo sama znikajaca notatka w internecie, to trochę za mało.