A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cóż ktoś zapomniał jak w ZAS był i beczki turlał.
Impreza ma potencjał, ale trzeba go wykorzystać. .. a to nie jest wcale takie trudne wbrew pozorom, popieram większość wcześniejszych komentarzy.
Impra fajna, tylko dlaczego w zeszłym roku było mniej ludzi? - Pogoda to jeden z kilku elementów.