13
31.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cóż ktoś zapomniał jak w ZAS był i beczki turlał.
(2012.04.01)

info

0  
  0
Impreza ma potencjał, ale trzeba go wykorzystać. .. a to nie jest wcale takie trudne wbrew pozorom, popieram większość wcześniejszych komentarzy.
Lokalny Patriota (2012.04.01)

info

0  
  0
Impra fajna, tylko dlaczego w zeszłym roku było mniej ludzi? - Pogoda to jeden z kilku elementów.
(2012.04.03)

info

0  
  0