UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja tam nie kupuje dekodera, odpoczne sobie od telewizji i nie bede musial już placić abonamentu poniewaz moj tv nie bedzie juz przystosowany do ogladania nadawanego pragramu. Mam wszystko w internecie

wentylll