UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoła, która zniszczyła mnie psychicznie. Powracające depresje, zaburzenia emocjonalne. Trzeba mieć mnóstwo samozaparcia, ambicji i zapału. Ale i tak nie żałuję swojego wyboru. Trafiłam na świetną klasę, którą uwielbiam. I po tych czterech latach śmiało mogę stwierdzić, że były to jedne z najfajniejszych lat w moim życiu.
XYZ1