UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wniosek : ale to już było- w sztukach plastycznych. To już było Panie i Panowie. .Zaczęło się przed wiekami, na początku XX wieku odżyło by eksplodować w latach 80 -tych. Podobna, fantastyczno-tragiczna sztuka pojawia się zawsze w czasie silnych kryzysów duchowych społeczeństw. Problem w tym, że jest wizja mocno zużyta intelektualnie, dlatego wymaga od artysty wyjątkowego Talentu. Inaczej staczamy się w babał. , i polem do dyskursu pozostaje tylko odczytywanie symboli.