UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ręce opadaja jak sie czyta, ze przy takiej inicjatywie jeszcze nie wsparli ci co powinni. Władza nasza pieniadze ma na wszystko tylko dla ludzi nie ma -szok życze Wam by sie udało i by rządzący pochyliła się nad Wami bo to dla nas są oni a nie my dla nich.