UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szcun dla was ! Powodzenia w walce o pieniążki, kurcze jak to jest w elblągu że mamy 1 drużyne w polce hoeja i jednocześnie reprezentacji polski do tego teraz drużyna judo. Świetna inicjatywa :) A może by tak przycisnąć "Słońce dubaju" niech rzuci pare tys pod pretekstem promowania elbląga za granicą jako przyjazne miasto dla osób niepełnosprawnych :) Pamietam mistrzostwa europy w siatkówce na siedząco w elblągu szkoda tylko, że zainteresowanie było słabe
łosiu