UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
.. .ogniskowe granie na trzech akordach. .. gratuluję określenia i znawstwa tematu. Byłam na koncercie i stwierdzam, że to nie ogniskowe pitolenie. Niewielu osobom spodoba się takie granie, bo nie jest łatwe w odbiorze. Nie mam tam chwytliwych refrenów itd. I chyba o to chodzi muzykom. Koncerty zazwyczaj wymagają uważnego słuchania, a w wypadku tego wykonawcy jest to niezbędne. Na pewno nie jest to muzyka nadająca się puszczania w RMF:) Życzę sukcesów i odbiorców na poziomie.
Małgośka-mowią-mi