UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Koncert mógł podobać się bardziej albo mniej. Jedno natomiast trzeba przyznać; muzyka Przemka Maleńczyka i jego Kapeli to nietuzinkowa propozycja. Przemyślana aranżacyjnie i kompozycyjnie, z bardzo interesującymi tekstami. Reszta jest kwestią gustu. Jeśli ktoś twierdzi, że jest to "ogniskowe granie na 3 funtach" to nie wie o czym mówi albo pił piwo i gadał zamiast słuchać. A było, moim zadaniem, czego.
terry tarnowski