UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe była monitorowana całą noc a "Dziś w godzinach południowych dostaliśmy informację, że rzeką Kumielą spływają duże warstwy lodu wraz z gałęziami i kawałkami drzew, które zbierają się w okolicach szpitala przy ul. Zw. Jaszczurczego" - tylko, że to mój znajomy zadzwonił koło południa.